Hlavní strana arrow Itálie - oblast Caorle  
Friday, 21 September 2018
Itálie - oblast Caorle
Itálie - kempink Altanea

KEMPINK ALTANEA

 

 

 

Popis: Kemping Altanea - kempink je umístěn v jedné z nejkrásnějších lokalit Jaderského moře u města Caorle, 60 km severně od Benátek. Je ohodnocen dvěma hvězdami. Kemp má příjemnou rodinnou atmosféru a je především vhodný pro všechny, kteří hledají pohodlí, klid a kvalitní zázemí. Menší ubytovací kapacita kempu zajišťuje především výhodu pro rodiny hledající klid. V kempu najdete příjemný plavecký bazén, dětský koutek vhodný především pro menší děti, restauraci a velké travnaté hřiště s možností využití venkovních grilů. Celý kemp je stíněn vzrostlými stromy.

Ubytování: mobil-home má dvě ložnice, kde jsou 2 a 2 lůžka. Každá ložnice má vlastní koupelnu s WC. Dále zde najdete obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem pro dvě osoby. Počet lůžek je max. 5. Vzdálenost od pláže je 700 metrů.

Pláže: písečné s pozvolným vstupem do moře, jsou tedy vhodné i pro děti. Na pláže se neplatí vstupné.

Strava: vlastní - možnost vaření v mobil-home. Stravovat se můžete také v restauraci, které se nachází v areálu kempu.

Doprava: autobusem nebo vlastní.

Fakultativní výlety: Benátky, aquapark v Caorle, Caorle, Gardaland, Verona, Padova, Terst, Portogruaro.

Počet noclehů: 7.

 

Kempink Altanea

 

Kempink Altanea - mobilhome - zájezdy s dopravou

počet osob
4
5 a 6 osoba
neobsazené lůžko
děti
dospělí
       

         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         

 

Kempink Altanea - mobilhome - vlastní doprava

počet osob
4
5. osoba
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

 

 
Itálie - Palmová Riviera

Na požádání Vám zašleme katalog s cenami na rok 2010.

tam-tam.jpg
Palmovou rivierou je nazýváno jaderské pobřeží kolem městečka San Benedeto del Tronto, asi 100 km jižně od Ankony. Malebné městečko Giulianova Lido, na jehož okraji kemp leží, disponuje vším, co je potřeba ke spokojenosti zákazníků. V kempu TAM - TAM nabízíme kapacitu ve vlastních obytných přívěsech a dřevěných chatkách.
 Z celé palmové riviéry je na dohled nejvyšší italský hřeben Gran Sasso di Italia. Nejhustější koncentrace palem v Evropě propůjčuje této oblasti exotický ráz a spolu s širokými písčitými plážemi, čistým mořem a řadou kulturních a historických památek zaručuje prožití příjemné dovolené. Moderní lázeňské městečko Giulianova Lido, v jehož klidnější části kemp leží, disponuje vším, co je třeba ke spokojenosti návštěvníků. Široká promenáda, dostatek restaurací, barů, obchodů a samozřejmě dlouhá písečná pláž..
Kempink TAM - TAM je příjemný kemp střední velikosti. Leží v bezprostřední blízkosti pláže, od níž je oddělen jen promenádou, spojující všechna letoviska v oblasti.  Nový sladkovodní bazén, místní sportovní areál a půjčovna kol umožňuje trávit i aktivní dovolenou. Chatky i obytné přívěsy Trend jsou postaveny ve stínu malých topolů. Na pláži přímo u kempu jsou k dispozici sprchy se sladkou vodou. Delegát  organizuje pro skupiny výlet do Říma (cca 35 EUR) nebo na vodní tobogány.
TIP !  objednejte dokud je čas  kontakt:  603 161 288 Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
V průběhu sezony 2010 byly chatky nahrazeny mobilhomy,
ceny v katalogu na vyžádání.
 
Itálie - apartmány v Porto San Margherita (Caorle)

PORTO SAN MARGHERITA

Popis: letovisko se nachází asi 70 km severně od Benátek a 3 km od Caorle na severu Itálie, je to velmi příjemné klidné místo s prostornými ulicemi a pěší zónou. Místo pobytu nepostrádá kompletní servis pro turisty (restaurace, bary, diskotéky, obchody). Zejména pro rodinys dětmi je k dispozici menší aquapark. Za většími nákupy nebo do velkého aquaparku se můžete vydat též do nedalekého Caorle. 

Ubytování: všechna apartmá jsou pěkně zařízena s koupelnou, kuchyní, balkonem a bazénem. Bazény jsou zpřístupněny od konce května do poloviny září. Typy apartmá: trilo pro 7 osob: obývací pokoj s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem + dvě ložnice (3 + 2) lůžka. Trilo pro 6 osob: obývací pokoj s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem + dvě ložnice (2 + 2 lůžka). Bilo pro 5 osob: obývací pokoj s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem + jedna ložnice (3 lůžka). Bilo pro 4 osoby: obývací pokoj s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem + jedna ložnice (2 lůžka). Mono pro 4 osoby: velký pokoj s kuchyňským koutem a 4 lůžky. Mono pro 2 osoby: pokoj s kuchyňským koutem a 2 lůžky.

Pláže: písečné s pozvolným vstupem do moře, vhodné především pro rodiny s dětmi. Můžete využívat volné pláže, kde se neplatí vstupné. Lehátka a slunečníky možno zapůjčit za poplatek.

Strava: vlastní - možnost vaření v apartmá nebo se můžete stravovat v nedalekých restauracích.

Doprava: autobusem nebo vlastní.

 

Apartmány Porto San Margherita

Rerzidence Jolly se nachází 50 m od moře v tiché části letoviska. Standardně vybavené apartmá s balkónem, některé s výhledem na moře. K dispozici je výtah a parkoviště, bez bazénu. Apartmá mono pro 2 osoby nebo bilo pro 4 osoby. Rezidence Holiday s bazénem leží v centru letoviska 250 m od moře. Všechna apartmá mají balkón, některé TV a klimatizaci (za příplatek, parkoviště a výtah. Apartmá mono pro 2 osoby, trilo pro 5 nebo 7 osob. Rezidence Al Portesin s bazénem leží 100 m od moře, má parkoviště a výtah. Dobře vybavené apartmá s balkónem typu mono pro 4 osoby. Rezidence La Zattera leží téměř u moře cca 50 m. Apartmá mají balkón, z vyšších pater je výhled na moře. Apartmá bilo pro 4 osoby a trilo pro 6 osob.

 

Ceny Vám sdělíme na vyžádání  

 

Termín

Holiday
Jolly
mono
2
Al Port.
mono
4
Holiday
Jolly
bilo
4
Zattera
bilo
4
Holiday
trilo
5
Jolly
trilo
6
  Zattera 
trilo 
6
  Holiday
trilo
7
 
             
     
           
               
         
     
             
           
           
           
             
               
             
   
 
                 
                 
                 

 

Celý článek...
 
Nová kancelář

Výběr dovolené 

Všechny zájezdy a pobyty, které nabízíme, je možné objednat  telefonicky  nebo emailem. Pokud si vyberete pobyt z naší nabídky, které prodáváme a zavoláte nám, není nutná osobní návštěva. Objednávku přijmeme jak telefonicky, tak elektronicky. Potvrdíme Vaši rezervaci a dobu rezervace. Zašleme přihlášku poštou a platbu můžete provést přímo na náš účet.

 
Itálie - kempink Pra´delle Torri

PRA DELLE TORRI

Popis: Kempink Pra delle Torri je umístěn v jedné z nejkrásnějších lokalit Jaderského moře u města Caorle, 60 km severně od Benátek. Je oklasifikován čtyřmi hvězdami, které zaručují maximální komfort a nejvyšší úroveň. Prázdninové centrum se rozkládá na ploše 53 ha, na které najdete kompletní vybavení pro turisty - obchodní centrum, divadlo, tři restaurace, bazény se sladkou vodou, minigolf, hřiště na kopanou, volejbal a golf, dětské koutky. Hitem pro každého návštěvníka bude jistě systém bazénů s tobogánem, jejichž používání je zahrnuto v ceně ubytování. V průběhu sezóny se v místním divadle pořádají společenské večery a diskotéky pro všechny generace. Pláže jsou zde písečné s pozvolným vstupem do moře, jsou tedy vhodné i pro děti. Na pláže se neplatí vstupné.

Vodní centrum se skládá ze dvou částí. V jeho přední části najdete tobogán, perličkovou lázeň a velký bazén nepravidelného tvaru (viz fotografie). Ve vzdálenější části vodního centra najdete dva bazény (pro dospělé a děti). Větší bazén pro dospělé návštěvníky je předehřívaný. Což je výhodou především v mimosezonních termínech. V areálu kempinku se nachází další dva bazény pro děti a dospělé návštěvníky.

 

 

Ubytování: je připraveno ve vybavených  mobilhomech.   Mobilhome má dvě ložnice, obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem pro 2 osoby, sociální zařízení (sprcha, WC). Dále je zde stolek a židle pro venkovní kryté posezení. Počet lůžek maximálně 6. Vzdálenost od pláže 500 m.

 

Kempink Pra delle Torri

Pra delle Torri - mobilhome - zájezdy s dopravou

počet osob
4
5. a 6. osoba
neobsazené lůžko
děti
dospělí
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         

 

Pra delle Torri - mobilhome - vlastní doprava

počet osob
3 - 4
5. osoba
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

 

 
Speciální nabídka
Levné ubytování na léto 2014 v Itálii v chatkách, kemping San Francesco
Léto 2014

Internetový prodej
NABÍDKY SENIOR 55+
Zapomenuté heslo

©2008 CA INTERCITY cestovní agentura | specialista na pobyty v Itálii a Chorvatsku | skupinové pobyty u moře | San Francesco | Pra´delle Torri | Biograd na Moru | design by vojtatomicek