Hlavní strana arrow Itálie - oblast Caorle arrow Itálie - kempink Pra´delle Torri  
Saturday, 20 October 2018
Itálie - kempink Pra´delle Torri

PRA DELLE TORRI

Popis: Kempink Pra delle Torri je umístěn v jedné z nejkrásnějších lokalit Jaderského moře u města Caorle, 60 km severně od Benátek. Je oklasifikován čtyřmi hvězdami, které zaručují maximální komfort a nejvyšší úroveň. Prázdninové centrum se rozkládá na ploše 53 ha, na které najdete kompletní vybavení pro turisty - obchodní centrum, divadlo, tři restaurace, bazény se sladkou vodou, minigolf, hřiště na kopanou, volejbal a golf, dětské koutky. Hitem pro každého návštěvníka bude jistě systém bazénů s tobogánem, jejichž používání je zahrnuto v ceně ubytování. V průběhu sezóny se v místním divadle pořádají společenské večery a diskotéky pro všechny generace. Pláže jsou zde písečné s pozvolným vstupem do moře, jsou tedy vhodné i pro děti. Na pláže se neplatí vstupné.

Vodní centrum se skládá ze dvou částí. V jeho přední části najdete tobogán, perličkovou lázeň a velký bazén nepravidelného tvaru (viz fotografie). Ve vzdálenější části vodního centra najdete dva bazény (pro dospělé a děti). Větší bazén pro dospělé návštěvníky je předehřívaný. Což je výhodou především v mimosezonních termínech. V areálu kempinku se nachází další dva bazény pro děti a dospělé návštěvníky.

 

 

Ubytování: je připraveno ve vybavených  mobilhomech.   Mobilhome má dvě ložnice, obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem pro 2 osoby, sociální zařízení (sprcha, WC). Dále je zde stolek a židle pro venkovní kryté posezení. Počet lůžek maximálně 6. Vzdálenost od pláže 500 m.

 

Kempink Pra delle Torri

Pra delle Torri - mobilhome - zájezdy s dopravou

počet osob
4
5. a 6. osoba
neobsazené lůžko
děti
dospělí
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         

 

Pra delle Torri - mobilhome - vlastní doprava

počet osob
3 - 4
5. osoba
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

 

 
< Předch.
Speciální nabídka
Levné ubytování na léto 2014 v Itálii v chatkách, kemping San Francesco
Léto 2014

Internetový prodej
NABÍDKY SENIOR 55+
Zapomenuté heslo

©2008 CA INTERCITY cestovní agentura | specialista na pobyty v Itálii a Chorvatsku | skupinové pobyty u moře | San Francesco | Pra´delle Torri | Biograd na Moru | design by vojtatomicek