Hlavní strana arrow Itálie - oblast Caorle arrow San Francesco (mobil-home)  
Saturday, 20 October 2018
Itálie - apartmány v Porto San Margherita (Caorle)

PORTO SAN MARGHERITA

Popis: letovisko se nachází asi 70 km severně od Benátek a 3 km od Caorle na severu Itálie, je to velmi příjemné klidné místo s prostornými ulicemi a pěší zónou. Místo pobytu nepostrádá kompletní servis pro turisty (restaurace, bary, diskotéky, obchody). Zejména pro rodinys dětmi je k dispozici menší aquapark. Za většími nákupy nebo do velkého aquaparku se můžete vydat též do nedalekého Caorle. 

Ubytování: všechna apartmá jsou pěkně zařízena s koupelnou, kuchyní, balkonem a bazénem. Bazény jsou zpřístupněny od konce května do poloviny září. Typy apartmá: trilo pro 7 osob: obývací pokoj s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem + dvě ložnice (3 + 2) lůžka. Trilo pro 6 osob: obývací pokoj s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem + dvě ložnice (2 + 2 lůžka). Bilo pro 5 osob: obývací pokoj s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem + jedna ložnice (3 lůžka). Bilo pro 4 osoby: obývací pokoj s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem + jedna ložnice (2 lůžka). Mono pro 4 osoby: velký pokoj s kuchyňským koutem a 4 lůžky. Mono pro 2 osoby: pokoj s kuchyňským koutem a 2 lůžky.

Pláže: písečné s pozvolným vstupem do moře, vhodné především pro rodiny s dětmi. Můžete využívat volné pláže, kde se neplatí vstupné. Lehátka a slunečníky možno zapůjčit za poplatek.

Strava: vlastní - možnost vaření v apartmá nebo se můžete stravovat v nedalekých restauracích.

Doprava: autobusem nebo vlastní.

 

Apartmány Porto San Margherita

Rerzidence Jolly se nachází 50 m od moře v tiché části letoviska. Standardně vybavené apartmá s balkónem, některé s výhledem na moře. K dispozici je výtah a parkoviště, bez bazénu. Apartmá mono pro 2 osoby nebo bilo pro 4 osoby. Rezidence Holiday s bazénem leží v centru letoviska 250 m od moře. Všechna apartmá mají balkón, některé TV a klimatizaci (za příplatek, parkoviště a výtah. Apartmá mono pro 2 osoby, trilo pro 5 nebo 7 osob. Rezidence Al Portesin s bazénem leží 100 m od moře, má parkoviště a výtah. Dobře vybavené apartmá s balkónem typu mono pro 4 osoby. Rezidence La Zattera leží téměř u moře cca 50 m. Apartmá mají balkón, z vyšších pater je výhled na moře. Apartmá bilo pro 4 osoby a trilo pro 6 osob.

 

Ceny Vám sdělíme na vyžádání  

 

Termín

Holiday
Jolly
mono
2
Al Port.
mono
4
Holiday
Jolly
bilo
4
Zattera
bilo
4
Holiday
trilo
5
Jolly
trilo
6
  Zattera 
trilo 
6
  Holiday
trilo
7
 
             
     
           
               
         
     
             
           
           
           
             
               
             
   
 
                 
                 
                 

 


 
< Předch.   Další >
Speciální nabídka
Levné ubytování na léto 2014 v Itálii v chatkách, kemping San Francesco
Léto 2014

Internetový prodej
NABÍDKY SENIOR 55+
Zapomenuté heslo

©2008 CA INTERCITY cestovní agentura | specialista na pobyty v Itálii a Chorvatsku | skupinové pobyty u moře | San Francesco | Pra´delle Torri | Biograd na Moru | design by vojtatomicek