Hlavní strana arrow Itálie - oblast Caorle arrow Caorle (Porto Santa Margherita)  
Saturday, 20 October 2018
Itálie - Palmová Riviera

Na požádání Vám zašleme katalog s cenami na rok 2010.

tam-tam.jpg
Palmovou rivierou je nazýváno jaderské pobřeží kolem městečka San Benedeto del Tronto, asi 100 km jižně od Ankony. Malebné městečko Giulianova Lido, na jehož okraji kemp leží, disponuje vším, co je potřeba ke spokojenosti zákazníků. V kempu TAM - TAM nabízíme kapacitu ve vlastních obytných přívěsech a dřevěných chatkách.
 Z celé palmové riviéry je na dohled nejvyšší italský hřeben Gran Sasso di Italia. Nejhustější koncentrace palem v Evropě propůjčuje této oblasti exotický ráz a spolu s širokými písčitými plážemi, čistým mořem a řadou kulturních a historických památek zaručuje prožití příjemné dovolené. Moderní lázeňské městečko Giulianova Lido, v jehož klidnější části kemp leží, disponuje vším, co je třeba ke spokojenosti návštěvníků. Široká promenáda, dostatek restaurací, barů, obchodů a samozřejmě dlouhá písečná pláž..
Kempink TAM - TAM je příjemný kemp střední velikosti. Leží v bezprostřední blízkosti pláže, od níž je oddělen jen promenádou, spojující všechna letoviska v oblasti.  Nový sladkovodní bazén, místní sportovní areál a půjčovna kol umožňuje trávit i aktivní dovolenou. Chatky i obytné přívěsy Trend jsou postaveny ve stínu malých topolů. Na pláži přímo u kempu jsou k dispozici sprchy se sladkou vodou. Delegát  organizuje pro skupiny výlet do Říma (cca 35 EUR) nebo na vodní tobogány.
TIP !  objednejte dokud je čas  kontakt:  603 161 288 Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
V průběhu sezony 2010 byly chatky nahrazeny mobilhomy,
ceny v katalogu na vyžádání.
 
< Předch.   Další >
Speciální nabídka
Levné ubytování na léto 2014 v Itálii v chatkách, kemping San Francesco
Léto 2014

Internetový prodej
NABÍDKY SENIOR 55+
Zapomenuté heslo

©2008 CA INTERCITY cestovní agentura | specialista na pobyty v Itálii a Chorvatsku | skupinové pobyty u moře | San Francesco | Pra´delle Torri | Biograd na Moru | design by vojtatomicek